קידום אתרים

קידום אתרים

כיום, כשהאינטרנט הוא חלק נכבד מחיי העבודה שלנו, העסקים והיום יום, ננסה בכל הזדמנות לקדם דברים בעזרתו. כשפותחים עסק יש צורך לדעת כיצד לנהל אותו, חלק מניהול טוב הוא גם קידום העסק בדרכים שונות. מאחר והפכנו לכפר גלובאלי והאינטרנט הצליח לקשר בנינו לבין כל העולם, האינטרנט הוא המקום לקדם את העסק שלכם. קידום אתרים ובשמו האמריקאי SEO מצביע על  מגוון שיטות לשיפור מיקומו של אתר אינטרנט, כלומר קידום במנועי חיפוש.

seo2
seo
seo2

קידום במנועי חיפוש

אופטימיזציה לאתר 20%
קביעת מילות מפתח(חיפוש) 10%
תוכן איכותי ומקורי 70%

מנוע החיפוש השולט בעולם האינטרנט הוא כמובן מנוע החיפוש של גוגל, דרכו אנשים מחפשים אתרים רלוונטיים לנושא אותו הם רוצים לחקור. בהקלדת מילות חיפוש במנוע החיפוש, מופיעים מולם אתרים אשר בתוכם ניתן למצוא את מילות המפתח שהוקשו. הגולשים בדרך כלל נכנסים לאתרים הראשונים שמופיעים בראש הטבלה ואינם טורחים לעבור לדף השני או השלישי. מה שאומר מבחינתם של בעלי האתרים, שהם מעוניינים להופיע עם האתר שלהם בראש העמוד. כאן נכנס לתמונה קידום אתרים בגוגל.

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל מצביע על שתי אופציות, קידום אתרים ממומן וכמובן קידום אורגני. SEO ממומן מתייחס לכל הלינקים שנמצאים בשוליו של דף האינטרנט. לדוגמא אם נכתוב "מנעולן בחיפה" במנועי החיפוש, מלבד האתרים המרכזיים שנמצאים באמצע נראה גם לינקים בצד השמאלי של הדף. בכדי שהעסק שלכם יהיה רשום בצידו של הדף תצטרכו לקנות מקום דרך קידום אתרים בגוגל, לשלם על המודעה שלכם לפי מילה ולשלם כסף על האחזקה השוטפת שתבטיח כי המודעה שלכם תמיד תהיה בדף הראשון. ככל שתשלמו יותר, כך תרכושו יותר הקלקות על המודעה. בדרך כלל כל הקלקה של גולש על המודעה שלכם עולה כסף. מצד שני קידום אורגני מתייחס רק ללינקים שנמצאים במרכז העמוד. לדוגמא אם נכתוב "מנעולן בחיפה" במנועי החיפוש, יופיעו מולנו בעמוד הראשון האתרים עם הדירוג הכי גבוה.

r1

שיטת העבודה לקידום אתרים

קידום במנועי חיפוש לא יהפוך את האתר שלך לאתר הכי פופולארי בלילה אחד. WHITE OX ממליצים להיות סובלניים ולבנות אסטרטגיה נבונה שתניב את פירותיה תוך מספר חודשים. בתחילת העבודה ייעשה מחקר שיווקי בכדי לבדוק את השוק של העסק שלך ובכדי ללמוד מי הם המתחרים. לאחר מכן ייקבע תמחור לפי היקף העבודה וכמובן הזמן המשוער לו הם נדרשים בכדי לגרום לאתר שלך להיות בעל דירוג גבוה. קידום האתר ייעשה בשלבים, חשוב להתאים את מבנה האתר לדרישות של מנועי החיפוש וכמובן לפרסם לינקים של האתר בתוך אתרים אמינים ואיכותיים. לאחר שהאתר מגיע לדירוג גבוה יש צורך להמשיך ולתחזק אותו באופן שוטף. תמיד להיות עם יד על הדופק ולשמור על הדירוג מאחר והוא יכול לצנוח ברגע אחד.

איך משיגים דירוג גבוה?

מנוע החיפוש גוגל עובד לפי אלגוריתם שמדרג את האתרים לפי מאפיינים שונים כגון: תדירות כניסת גולשים לאתר דרך מנועי החיפוש, מספר הדפים שהגולש מבקר בהם, הזמן בו שוהה הגולש בתוך האתר, הוותק של האתר, מהי איכות התוכן של האתר, איכות וכמות הקישורים באתר ועוד. ברגע שמנוע החיפוש מצא קישור לאתר שלכם, הדירוג של האתר עלה. חשוב להשתמש בקישורים איכותיים ולא לשתול קישורים לא קשורים. האלגוריתם מתחשב בכמות הקישורים, במידה והוא מבחין בכמות גבוהה, האמינות באתר יורדת וכך גם הדירוג שלו. בכדי להשיג דירוג גבוה בשיטות הטובות ביותר והחוקיות, יש צורך בשירותיו של SEO מקצועי שיעבוד למטרת קידום האתר שלכם דרך קידום אורגני. WHITE OX  עובדים עם מקדמי האתרים המובילים בארץ, בעלי ניסיון ומקצועיות רבה בתחום. דרכם, האתר שלכם יקבל דירוג גבוה ולעולם לא יעזוב את ראש הטבלה, בעמוד הראשון במנוע החיפוש.