עיצוב

עיצוב ותוכן נכון – למיתוג מצליח

עם התפתחות הטכנולוגיה, התחרות על תשומת ליבו של הלקוח גוברת. כעת, יותר מתמיד יש ערוצים רבים, דרכם נעזרים בכדי להטמיע את התודעה של מוצר מסוים אצל הצרכנים הפוטנציאליים. בכדי לגרום לצרכן לזכור את המוצר שלך ובסופו של דבר לקחת אותו מהמדף ישירות לעגלת הקניות שלו, תזדקק למשרד פרסום אשר יציבו את המוצר שלך במקום הראשון בטבלה, מה שישאיר את המתחרים שלך עם הרבה אבק מאחר. בכדי לנצח בתחרות יש צורך במגוון עזרים כגון תקשורת חזותית עם עוצמה, עיצוב פרסומי מעורר שנחרט בזיכרון, גרפיקה ייחודית שתאפיין את המוצר ותהיה מזוהה עימו וכמובן קריאיטיב מתוחכם שיבדיל את המוצר מהמתחרים שלו.

portfolio3

ומה הלאה?

מאחורי כל גרפיקה שהיא חלק ניכר של תקשורת חזותית העובדת בכדי לכבוש את הצרכן, מתחבא קריאיטיב שעושה עבודה לא פחות חשובה. כרטיס הביקור של המוצר שלך שהוא למעשה העסק שלך, הוא התוכן אותו קורא הצרכן לפני שהוא מחליט אם הוא מעוניין או לא. בכדי לבלוט תזדקק לשירותיו של קריאיטיב מפולפל שיעשה קסם בעזרת המילים. תוכן לא נכון יכול לפגום במוצר למרות לוגו מוצלח. התוכן הוא מה שימקד את קהל היעד שלך וינתב את המוצר שלך למגמות הצרכניות הכי נכונות לו. WHITE OX  עובדים עם אנשי הקריאיטיב הטובים ביותר בשוק ועם מעצב ברמה הגבוהה ביותר שיספק עבורכם עיצוב פרסומי בולט וייחודי.

portfolio12

אז כיצד מתחילים?

עיצוב או מיתוג המוצר הוא מה שיעזור לו להפוך להיות מותג מסתם מוצר על המדף. חשוב מאוד להשתמש בחברה מובילה המעסיקה מעצב ברמה גבוהה, שיידע ליצור גרפיקה שתקלע בול למטרה. העיניים של הצרכנים הן למעשה המטרה ובכדי לכבוש אותן יש צורך להפעיל תקשורת חזותית בעוצמה גבוהה. מציאת קהל היעד הנכון, נעשית על ידי עיצוב פרסומי מדוקדק שימשוך בדיוק את קהל היעד אליו אתה מכוון. בניית לוגו על ידי מעצב גרפיקה מיומן, תוכל לעשות את העבודה המאסיבית במשיכת קהל היעד אל המטרה. הלוגו אמור להיות בעל סגנון ייחודי שמאפיין אותך ואת המוצר שבנית. הלוגו אמור להיחרט בזיכרון של הצרכן ולהישאר בתודעה שלו עמוק בפנים. צבעי הלוגו וכמובן עיצוב הלוגו אמורים להיות מזוהים עם המוצר, כך שברגע שהצרכן יראה את הצבע בסיטואציות אחרות, הוא ייזכר במוצר שלך.


6

בכדי לנצח בתחרות הקשה בעולם השיווק והפרסום, כדאי מאוד להפעיל תותחים כבדים ולהיעזר במקצועיים ביותר. יש מגוון גדול של חברות המציעות את שירותיהן, אך לא לכולן יש את הידע להצלחה.  המוצר שלך חייב מיתוג חזק על ידי ניתוח שיווקי וכמובן פרסום עוצמתי. בכדי למתג את המוצר הבנו כי עיצוב הוא חלק ניכר בתוצאות, בשילוב נכון עם תוכן קריאטיבי ניתן להתבלט ולהבדיל את המוצר שלך ממוצרים דומים. ההצלחה שלך היא העבודה שלנו, .WHITE OX